Zapewniamy
Najwyższą jakość naszych usług

Nasze usługi

Monitoring wizyjny (CCTV)

Specjalizujemy się w projektowaniu, instalacji i uruchomieniu systemów telewizji dozorowej IP. Dla obiektów małych, wielkich oraz lokalizacji rozproszonych z zapisem centralnym i lokalnym. Zastosowanie nowoczesnych kamer Full HD umożliwia bieżący i archiwalny podgląd zdarzeń w monitorowanym miejscu. Uzyskanie wielu przydatnych informacji dzięki algorytmom analityki obrazu (np. wykrywanie ruchu, pozostawionych przedmiotów, wałęsających się osób, funkcje statystyczne, zliczanie ludzi, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych pojazdów itp.)

sq-sample14

Systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN)

Zapewniamy stopień zabezpieczenia stosowny do ryzyka w obiekcie. Instalacje, które dodatkowo mogą być integrowane z systemami kontroli dostępu i telewizji dozorowej. Obsługiwane są z urządzeń stacjonarnych i/lub mobilnych. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji systemów zabezpieczających obiekty mieszkalne, przemysłowe i biznesowe, jak również miejsca gromadzące publiczne zbiory dóbr kultury, takie jak budynki zabytkowe, muzea czy kościoły.

sq-sample14

Systemy kontroli dostępu i kontroli czasu pracy

Sprawny system kontroli dostępu (KD) to podstawa bezpieczeństwa w firmie. Systemy KD mogą realizować szereg dodatkowych funkcji, takich jak elektroniczna identyfikacja osób, kontrola obecności użytkownika w danej strefie, rejestracja czasu pracy itp.

sq-sample14

Systemy sygnalizacji pożaru, Systemy oddymiania

Instalujemy, programujemy, uruchamiamy oraz serwisujemy systemy sygnalizacji pożarowej oraz systemy oddymiania.

sq-sample14

Elektryka i Sieć strukturalna LAN

Nowe inwestycje wymagają nowoczesnych i przemyślanych rozwiązań także w instalacjach elektrycznych bardzo często zintegrowanych z systemami bezpieczeństwa i automatyki użytkowej.
Zajmujemy się budową sieci LAN od podstaw jak również rozbudową (przebudową) istniejących sieci strukturalnych. Ze względu na instalacyjny profil działalności jesteśmy w stanie nie tylko dobrać urządzenia czy je skonfigurować ale również zbudować całą infrastrukturę kablową od projekty przez montaż tras kablowych, rozłożenie przewodów po instalację gniazd i urządzeń.

sq-sample14

Systemy nagłośnienia Audio-Video

Realizujemy systemy audiowizualne (rzutniki, ekrany wielkoformatowe), multimedialne, dyskusyjne do małych i wielkich sal konferencyjnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Systemy te, między innymi, umożliwiają interakcję ze słuchaczami, oferują doskonałą jakość dźwięku, zrozumiałość mowy, reprodukcję muzyki oraz rejestrację przebiegu spotkania.

sq-sample14

Inteligentne rozwiązania (automatyka domowa, sterowania)

W ofercie mamy systemy przewodowe i bezprzewodowe, o podstawowych funkcjonalnościach i takie, których możliwości są nieograniczone.
Idealnym przykładem jest symulacja obecności. Pod nieobecność domowników, system będzie załączał oświetlenie, podnosił i opuszczał rolety, a nawet uchylał okna czy odtwarzał dźwięki zgodnie z zaprogramowanym rytmem dobowym mieszkańców

sq-sample14

Brakuje oferty dla Ciebie?

Jeżeli twój pomysł odbiega od zakresu naszych usług bądź nie jesteś pewien czy jest on w naszym wachlarzu, to jest to idealny moment do kontaktu z nami i przedstawienie nam swojegu problemu.
Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim wymaganiom!